Tel:
Chiny Osuszacz z włóknami producent
Shanghai Hengyuan Macromolecular Materials Co.,Ltd.
Twoje wymagania są naszym celem

Dom

Shanghai Hengyuan Macromolecular Materials Co.,Ltd.

Kilka słów o nas
1 2 3 4 5 6 7

Shanghai Hengyuan Macromolecular Materials Co.,Ltd.

Założona w 2002 r., Shanghai Hengyuan Macromolecular Materials Co., Ltd. (SHMM) zajmuje się głównie badaniami i rozwojem, produkcją i sprzedażą zielonych i wielofunkcyjnych materiałów adsorpcyjnych.

SHMM ma trzy główne cele, które napędzają naszą produkcję: wytwarzanie mutagenicznych materiałów absorpcyjnych dla każdej branży, opracowywanie nietoksycznych, przyjaznych dla środowiska produktów i praktykowanie innowacji poprzez partnerstwo i badania. Nasz nagrodzony, biodegradowalny osuszacz z włókien roślinnych i bez kobaltu Karta wskaźnika wilgotności to tylko niektóre z popularnych produktów, które opracowaliśmy dzięki współpracy z Fudan University.

Dostarczamy z naszego portfolio produktów szeroką gamę środków pochłaniających wilgoć i desykant, takich jak żel krzemionkowy, pochłaniacz włókien, pochłaniacz mineralny i karta wskazań wilgotności itp., Które mają szerokie zastosowanie od strony przemysłowej, takie jak farmaceutyki, żywność, zestawy bio, produkty, transport, odzież, tekstylia, wyroby skórzane, meble itp. na rynek konsumencki.

DEGRADABLE PLANT FIBRE DESICCANT jest jednym z opatentowanych produktów wysoko rozwiniętych przez SHMM. Jego osiągi techniczne osiągnęły najwyższy poziom na świecie.

W oparciu o globalną strategię marketingową, SHMM utworzyła kanały dystrybucji sprzedaży w Ameryce Północnej, Europie, Australii i Azji Południowo-Wschodniej itp.

"Zielony" to zobowiązanie, na które się upieramy, a "Innowacja" jest bodźcem do dalszego napędzania nas.

Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Zachodnia Europa

Azji wschodniej

Oceania

Rodzaj działalności

Producent

Firma Handlowa

marki : Humigowy

Ilość pracowników : 50~200

Rok założenia : 2002

pc Export : 80% - 90%

Założona w 2002 r., Shanghai Hengyuan Macromolecular Materials Co., Ltd. (SHMM) zajmuje się głównie badaniami i rozwojem, produkcją i sprzedażą zielonych i wielofunkcyjnych materiałów adsorpcyjnych.

W 2007 r., We współpracy z Muzeum w Szanghaju, Uniwersytetem Nauk Ścisłych w Chinach Wschodnich i Uniwersytetem Leśnictwa w Nankinie, firma SHMM opracowała i wdrożyła program pilotażowy (2006BAK20B01-4-2) dla Programu Wspierania Technologii Klucza Narodowego, którego celem było lepsze kontrolowanie wilgotności w muzealne mikrośrodowiska dzięki zastosowaniu płyty włóknistej SHMM. W 2010 roku program ten poszerzył się o kilka pawilonów wystawowych podczas World Expo 2010 w Szanghaju. Zgodnie z 12. planem pięcioletnim (2011-2015) projekt ten ma rozszerzyć się do prawie 250 muzeów w Chinach.

W czerwcu 2008 r. Firma SHMM złożyła wniosek patentowy dotyczący przeprojektowanego, kontrolującego wilgotność materiału włóknistego. Za tę pracę firma otrzymała dotacje z Funduszu Innowacji zarówno od Szanghaju, jak i od rządów centralnych. W grudniu tego samego roku, w ramach Narodowego Planu 863, SHMM, wraz z Wydziałem badań polimerów na Uniwersytecie Fudan, otrzymał kierowanie badaniem nad projektem przekształcenia "absorpcji / suszenia" w "desorbency / adjusting".

W 2010 roku, zgodnie z rozwijającą się europejską polityką ekologiczną, firma SHMM opracowała bezkobaltową kartę wskaźnika wilgotności. Ten nowy produkt odnotował ogromny wzrost, szczególnie w zakresie pakowania artykułów elektronicznych.

Jako ekspert w branży desykantów, SHMM miał okazję współpracować z instytutami technicznymi w projektach ogólnokrajowych.

"Hyperdry" to najnowsza innowacja SHMM. Dzięki połączeniu kilku superchłonnych polimerów, ten zastrzeżony produkt zachowuje wyjątkową zdolność absorpcyjną w środowiskach o wysokiej temperaturze i wilgotności. Wraz z jego doskonałymi właściwościami blokującymi wodę, "Hyperdry" jest pierwszorzędną opcją do zabezpieczenia ładunków frachtu morskiego.

W 2010 roku program ten poszerzył się o kilka pawilonów wystawowych w 2010 World Expo w Szanghaju. Obecnie projekt ten ma się rozszerzyć do prawie 250 muzeów w Chinach.

Usługowe

Jako indywidualny dostawca osuszaczy w Chinach, SHMM oferuje wysokiej jakości osuszacze z włókien, środki pochłaniające żele krzemionkowe, pochłaniacze w pojemnikach, mineralne środki pochłaniające wilgoć, aktywny pochłaniacz węgla i więcej do zastosowania w różnych dziedzinach. Kiedy składasz zamówienie online, potwierdzimy wszystkie specyfikacje , rozpocznij testowanie nowego produktu, a następnie zgłoś się do Ciebie. Testujemy każdy produkt w naszej bazie uniwersyteckiej na Uniwersytecie Fudan w laboratorium Hengyuan i sprawdzamy następujące funkcje:

  1. Stopień wchłaniania wilgoci różnych produktów suszących.
  2. Konwersja jednostek czterech egzemplarzy różnych produktów suszących.
  3. WVTR (szybkość transmisji pary wodnej) materiału opakowaniowego.
  4. Weryfikacja trwałości w różnych opakowaniach.

Firma Zespół

Nasz zespół techniczny nigdy nie przestaje wprowadzać innowacji. W 2010 roku, zgodnie z rozwijającą się europejską polityką ekologiczną, firma SHMM opracowała kartę wskaźnika wilgotności bez kobaltu, która osiągnęła ogromny wzrost w zakresie opakowań elektronicznych. Osuszacz hiperdry łączy w sobie kilka absorbujących polimerów do stosowania w środowiskach o wysokiej temperaturze i wysokiej wilgotności i został często używane do zabezpieczania ładunków frachtu morskiego. Niedawno uruchomiliśmy linię domowych środków osuszających dla ogólnych odbiorców, aby zmniejszyć wpływ pleśni i naftaliny na codzienne przedmioty w domu. Niezależnie od branży, SHMM jest o krok do przodu, tworząc absorpcyjne rozwiązania chroń swoje produkty.

Shanghai Hengyuan Macromolecular Materials Co.,Ltd.
desiccant@shhyco.com Rm.304B, nr 1988, Dongfang Rd., Szanghaj
Tel:86-021-58530704
Chiny dobra jakość Fiber Desiccant dostawca. Copyright © 2017 - 2019 fiberdesiccant.com. All Rights Reserved.